EnglishSlovenskyČesky

O nás

sme tu pre Vás, ktorí sa chystáte stráviť dovolenku na lodi. Je jedno, či ste skúsení jachtári, alebo by ste chceli vyskúšať kúzelnú dovolenku na lodi prvýkrát.
Pomôžeme Vám vybrať si tú správnu loď pre Vašu dovolenku a vybaviť všetky potrebné formality k prenájmu. Pomôžeme Vám vybrať si to, čo by Vám a Vašej posádke najlepšie vyhovovalo.
 
AAAYacht je jachtársky server venovaný prenájmu plachetníc, motorových a obytných lodí po celom svete s možnosťou vyhľadania lodí podľa Vašich požiadaviek.

Naša spoločnosť Vám vďaka širokej sieti zmluvných partnerov a postavení na trhu ponúka čo najvýhodnejšie ceny, nech si loď vyberiete kdekoľvek na svete. Preto máme pre Vás väčšinu objednávok so zľavou  5-8% , oproti cenám charterových spoločností.

Môžete počítať aj s ďalšími zľavami:

pre opakované prenájmy
pre stálych klientov  
za včasnú rezerváciu 
so zľavami v rámci výstav

Pokiaľ si zaregistrujete Váš e-mail, budeme Vás prednostne informovať o výhodných ponukách. Môžete nám tiež zavolať. Radi Vám pošleme klasickú ponuku. 

Možností a informácií  je tu oveľa viac, než sme naznačili. Teraz už môžete začať vyhľadávať Opens internal link in current windowplachetniceOpens internal link in current windowmotorové alebo Opens internal link in current windowobytné lode pre Vašu dovolenku. Pokiaľ budete potrebovať poradiť, je pripravený návod  Opens internal link in current windowAko na to
Pokiaľ chcete spracovať klasickú ponuku zavolajte alebo nám napíšte Opens internal link in current windowKontakt

Peter Čech, AAAYacht

Copyright 2011 | Všechna práva rezervována |