Na námornej  plachetnici platí viac  než inde, že posádka musí ťahať za jeden povraz a podlieha vedeniu jedného kapitána, ktorý musí zvládať situáciu i svoju posádku. Je to veľmi  podobné ako riadenie tímu v modernej firme, a preto je team building na námornej plachetnici veľmi populárna, ale hlavne obľúbená a častá metóda stmeľovania  pracovného kolektívu.

Prežiť plavbu na lodi znamená, že sa za krátku dobu bližšie zoznámite so všetkými na palube a spoločným pobytom prelomíte ľady ako pri každej inej aktivite. Tímový duch a spolupráca sú  hybnou silou  všetkých ľudských  činností a dokážu stmeliť jednotlivcov  v jeden fungujúci a úspešný kolektív.
V novom a neobvyklom prostredí musia všetci riešiť doposiaľ nepoznané situácie, a tak vytvárajú mnohokrát inak nedosiahnuteľné osobné vzťahy a väzby. A práve na osobných vzťahoch je v bežnom živote založená väčšina obchodných úspechov.

Chcete skutočne spoznať Vašich kolegov? Neváhajte a prežijete  s nimi týždeň na lodi – je to spoľahlivý a rýchli spôsob, ako odhaliť ich skutočné  Ja!

Team-building na lodi Vám prinesie:

zlepšení tímovej spolupráce
upevnenie, oživení a vzťahov
posilnenie vzájomnej dôvery  
rozvoj sebavedomia a osobných schopností
osvojenie a zdokonalenie  sociálnych zručností
všetci členovia tímu získajú nové poznatky jak o sebe, tak o druhých
praktické využitie skúseností  získaných z plavby
uvedomenie si vlastnej role v pracovnom tíme

Môžete si vybrať z desiatok typov lodí, od štandardných plachetníc až po tie najluxusnejšie a najpriestrannejšie jachty, ktoré splnia aj Vaše najnáročnejšie požiadavky. Termín a lokalita záleží iba na Vás.

Pokiaľ ste sa tiež rozhodli prijať  túto výzvu a chcete sa dozvedieť viac, alebo váhate,   kontaktujte nás pre viac informácii tu. Tešíme sa na Vaše otázky.